Search Logo
Blank Image

Ekskursijos

Medinės miesto architektūros muziejus kviečia pažinti Polocko g. 52 medinio namo ir jo gyventojų istoriją, aplankyti ir pažinti medinius Vilniaus priemiesčius. Ekskursijos užsakomos iš anksto.

Ekskursija „Medinuko Polocko g. istorija“

1876 m. pastatytą namą apgaubė ne viena istorija. Ekskursijos metu pasakojama Polocko g. 52 numeriu pažymėto pastato istorija: statyba, virsmai ir jo gyventojai.

 

Ekskursija po medinį Žvėryną

Prieš 120 metų prie Vilniaus miesto prijungtas priemiestis neretai kelia asociacijas su medine architektūra. Ekskursijos metu detaliau susipažįstama su Žvėryno priemiesčio istorija, apžiūrimi ryškiausi medinės architektūros pavyzdžiai.

 

Ekskursija po Šnipiškių Skanseną

Skansenas – yra seniausias muziejus po atviru dangumi, kuris randasi Stokholme, Švedijoje, tačiau Vilniuje taip pat yra savas Skansenas – Medinis miestas stiklo ir plieno konstrukcijų apsupty. Ekskursijos metu apžvelgiama medinių Šnipiškių architektūra ir istorinis kontekstas, bei šiuolaikiniai kontrastai.

 

Ekskursija „Užupis – kita pusė“

Užupio Respublika, dažnam pažįstama kaip bohemiška senamiesčio dalis prie Vilnios upės, tačiau palikus už nugaros mūrinius Užupio namus galima pamatyti ir kitą istorinio priemiesčio pusę – medinį Užupį. Ekskursijos metu lankysite išlikusius medinius namus ir sužinosite rytinės Užupio dalies istorijas.

Blank Image