Search Logo

Kultūros paveldo festivalyje HERITAS siųsime linkėjimus iš medinio Vilniaus!

Rugsėjo 23-26 dienomis A. Mickevičiaus bibliotekos kieme (Trakų g. 10, Vilniuje) vyks didžiausias metuose paveldo draugų susitikimas! Kviečiame aplankyti kultūros paveldo festivalį HERITAS ir sustoti prie Medinės miesto architektūros muziejaus stendo, kuriame Jūsų lauks Vilniaus bendruomenių, neabejingų mediniam paveldui, projektų ir iniciatyvų pristatymas.

Rugsėjo 23 dieną (ketvirtadienį), 14.20 val. kviečiame klausytis MMAM muziejininkės – rinkinių tyrėjos Indrės pranešimo „Vizijos ir rizikos komunikuojant apie medinę miesto architektūrą“ diskusijoje „Paveldo komunikacija: ieškomas vertėjas. Nutolę erdvėje, suartinti komunikacijos“. Diskusiją gyvai stebėkite Heritas Youtube paskyroje.


Rugsėjo 24 dieną (penktadienį) aplankykite MMAM stendą.

12-13 val. Literatūrinio A. Puškino muziejaus atstovai pristatys savo tyrimą ir leidinį „Markučių dvaro pagrindinio medinio namo statybos istorija nuo 1867 m.”. Kviečiame susipažinti su tyrimo rezultatais ir įsigyti leidinį. 11-19 val. iniciatyvūs Šnipiškių šnipinėtpojai kvies susipažinti su projektu „276  žingsniai link EUROPOS“ bei interaktyviu Šnipiškių gidu pagal vietinį. 11-19 val. kviečiame aplankyti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, Tarptautinės meninės fotografijos federacijos fotografo, menininko Algimanto Aleksandravičiaus darbų parodą „276  žingsniai link EUROPOS“. 11-19 val. kartu su MMAM muziejininku – edukatoriumi Viliumi  galėsite sukurti unikalų atvirlaiškį su linkėjimais iš medinio Vilniaus, susipažinti su medinuko Polocko g. 52 tvarkybos darbais, Žvėryno medinių namų langų, apvadų ir dailylenčių katalogu bei kita muziejaus veikla.

Rugsėjo 25 dieną (šeštadienį) aplankykite MMAM stendą bei dalyvaukite ekskursijose po MMAM pastatą Polocko g. 52.

12-13 val. kviečiame į ekskursiją „Jau beveik muziejus“. Registracija į ekskursiją: www.heritas.lt 14-15 val. kviečiame į ekskursiją „Jau beveik muziejus“. Registracija į ekskursiją: www.heritas.lt 11-19 val. iniciatyvūs Šnipiškių šnipinėtpojai kvies susipažinti su projektu „276  žingsniai link EUROPOS“ bei interaktyviu Šnipiškių gidu pagal vietinį. 11-19 val. kviečiame aplankyti Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, Tarptautinės meninės fotografijos federacijos fotografo, menininko Algimanto Aleksandravičiaus darbų parodą „276  žingsniai link EUROPOS“. 11-19 val. kartu su MMAM muziejininku – edukatoriumi Viliumi  galėsite sukurti unikalų atvirlaiškį su linkėjimais iš medinio Vilniaus, susipažinti su medinuko Polocko g. 52 tvarkybos darbais, Žvėryno medinių namų langų, apvadų ir dailylenčių katalogu bei kita muziejaus veikla.
Iliustracija – nuotrauka iš Algimanto Aleksandravičiaus parodos „276  žingsniai link EUROPOS“. Visa festivalio HERITAS programa: www.heritas.lt

Saugokime vieni kitus – dalyvavimui festivalio veiklose reikalingas galimybių pasas.