Search Logo

Muziejų nakties renginiai

Medinės miesto architektūros muziejus jungiasi prie tarptautinės iniciatyvos „Europos muziejų naktis“, vyksiančios 2023 m. gegužės 13 d. ir kviečia dalyvauti veiklose! Šios akcijos proga muziejus taip pat dirbs kitokiu darbo laiku – nuo 13 val. iki 20 val.

Kūrybinės dirbtuvės su menininke Anastasiya Kostenko

Muziejų nakties proga kviečiame jaunuosius lankytojus dalyvauti kūrybinėse koliažo dirbtuvėse su menininke Anastasiya Kostenko, kurių metu ne tik išbandysite šią dailės techniką, bet ir daugiau sužinosite apie medinę architektūrą.

Koliažo technikos esmė – kompozicijos kūrimas prilipdant prie pagrindo įvairius elementus – spalvotą popierių, laikraščių iškarpas, audinio skiautes, ar kitas medžiagas.

Anastasiya Kostenko – menininkė ir edukatorė, savo kūrybinėje veikloje apjungianti įvairias meno formas bei dažnai naudojanti antrines žaliavas.

Užsiėmimas vyks gegužės 13 d. 16 val. Reikalinga išankstinė registracija: https://forms.gle/3qv6JeuFoDfzsCHo8

Jeigu pasikeistų planai ir nebegalėtumėte dalyvauti, maloniai prašome pranešti.

Dirbtuvių metu bus fotografuojama ar filmuojama, atvaizdai gali būti panaudoti muziejaus informacijos sklaidos kanaluose.

Patyriminė vaikščiojimo meditacija

Muziejų naktį Medinės miesto architektūros muziejus kviečia išbandyti vaikščiojimo meditaciją (Kinhin) autentiškoje muziejaus aplinkoje.

Basomis, prietemoje, tyloje, lėtai ir sąmoningai žengsime kiekvieną žingsnį taip tarsi pėdomis bučiuotume žemę. Seksime savo kvėpavimą, liesime, uosime, klausysimės šimtamečio pastato ir vienas kito.

Kinhin, arba vaikščiojimo meditaciją budistų vienuoliai praktikuoja jau tūkstančius metų. Tai puikus būdas pažadinti savo jutimus bei susitelkti į dabarties momentą, kuriame visada slypi gili ramybė ir švelnus džiugesys.

Užsiėmimą ves sertifikuota jogos, meditacijos ir kvėpavimo mokytoja, istorikė dr. Šarūnė Sederevičiūtė.

Užsiėmimas vyks gegužės 13 d. 20 val. Trukmė – 1 val. Dalyvių skaičius – 12, amžius – nuo 16-os metų. Reikalinga išankstinė registracija: https://forms.gle/iPFm8You6hJs9RMZ6

Jeigu pasikeistų planai ir nebegalėtumėte dalyvauti, maloniai prašome pranešti.