Search Logo

Nominacija „Europos burės 2023“

Kviečiame balsuoti ir palaikyti Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos įvykdytą projektą „Medinės architektūros paveldo muziejaus Vilniuje, Polocko g. 52, sukūrimas“ konkurse „Europos burės 2023“! Balsuoti galite lapkričio 13–20 dienomis.

Balsavimo nuoroda https://projektas.lrytas.lt/europos-bures-2023/projektas/79(reikia paspausti širdelę dešinėje prie pavadinimo)

LR finansų ministerija jau penkioliktus metus inicijuoja konkursą „Europos burės 2023“, kuriuo siekiama viešai pristatyti ir įvertinti didžiausią vertę kuriančius ES fondų lėšomis finansuojamus projektus. Vertinimo komisijos nariai, įvairių sričių specialistai: Lineta Ramonienė, Marija Burinskienė, Eglė Coppa, Ruth Reches, Jonas Venius, Greta Ališauskaitė-Bagušauskienė, Tautvydas Mikalajūnas ir Rolandas Mackevičius. Ne mažiau svarbus komisijos narys – portalo lrytas.lt skaitytojai. Jie galės išrinkti labiausiai patikusius darbus dviejose nominacijose: už investicijas į inovacijas versle bei į darnią aplinką, taip pat bus renkamas ir skaitytojų favoritas.