Search Logo

Vilniaus paveldotvarkos programa. Konsultacija gyventojams

Šių metų sausio 24 d. kviečiame į Vilniaus paveldotvarkos programos Konsultacijas gyventojams. Susitikimo pradžia – 18 val.
Nuo 2024 m. sausio 1 d. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra (VSAA) priima gyventojų prašymus finansuoti kultūriškai vertingų pastatų išorės tvarkymą. Į dalinį finansavimą gali pretenduoti ne tik Senamiestyje, bet ir kituose rajonuose esančių istorinių pastatų savininkai.
Siekiant atsakyti į gyventojams iškylančius klausimus Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra ir Vilniaus miesto savivaldybės Kultūros paveldo apsaugos skyrius organizuoja gyvus susitikimus, į kuriuos kviečia istorinių pastatų gyventojus, savininkus, adminstratorius. Šių susitikimų metu bus pristatyta Vilniaus paveldotvarkos programa ir atsakyta į gyventojams iškylančius klausimus.
Konsultacijų metų gyventojai bus informuojami apie kultūros paveldo objektų ir istorinių pastatų tvarkybos darbų dalinio finansavimo galimybes, paramos dydį bei sąlygas, kurias reikėtų atitikti, norint dalyvauti programoje.
Kiti susitikimai su vilniečiais vyks sausio – vasario mėnesiais:
2024 m. sausio 31 d., 18 val. – Markučių dvaro muziejuje (Subačiaus g. 124);
2024 m. vasario 7 d., 18 val. – Vilniaus miesto savivaldybėje (Konstitucijos pr. 3, 215 salėje);
2024 m. vasario 20 d., 18 val. – Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazijoje (Blindžių g. 3);
2024 m. vasario 28 d., 18 val. – Vilniaus memorialinių muziejų direkcijoje (Pamėnkalnio g. 34).
Jeigu gyvenate istoriniame name, tačiau nežinote kokius darbus reikėtų atlikti jo būklės pagerinimui – kviečiame naudotis istorinių pastatų priežiūros specialistų konsultacijomis. 2024 m. vasario 5 d., 18 val. Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūroje specialistai pristatys gyventojams skirtas in-situ konsultacijas (vietoje, prie ketinamų renovuoti konkrečių gyventojų pastatų) bei registraciją į jas. Kviečiame dalyvauti!
Daugiau informacijos apie paveldotvarkos programą rasite: https://www.vilniauspaveldas.lt